Moteriška pižama PM 4218SP

Prekės kodas: PM 4218SP

Yra sandėlyje
Moteriška pižama PM 4218SP

Moteriška pižama PM 4218SP

Prekės kodas: PM 4218SP

Yra sandėlyje

Moteriška pižama, dekoruota gyvūnėliais.
Marškinėliai trumparankoviai, kelnės ¾ ilgio, užbaigtos manžetu, su kišenėmis.
OEKO-TEX Standart 100 sertifikatas

Sudėtis: 100 proc. medvilnės

Gamintojas Doctor Nap (Lenkija).

Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI.

Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

22,90 €

Teirautis apie prekę

Papildoma informacija:

Dviejų dalių moteriška pižama. Vienspalviai trumparankoviai marškinėliai dekoruoti gyvūnėlio motyvu ir užrašu „Bear yourself“. Kelnės dekoruotos gyvūnėlių motyvais, ¾ ilgio, užbaigtos manžetu, su kišenėmis.

Pasiūta itin rūpestingai, iš aukščiausios kokybės medžiagos, kuriai išduotas OEKO-TEX Standart 100 sertifikatas.

Ši pižama ne tik užtikrins miego komfortą bet ir netruks tapti mėgstamiausiu namų drabužiu. Dovanokite savo mylimiausiems saldžius sapnus ir jaukų buvimą namuose.

Peržiūrėtos prekės

 • 18,90 € Yra sandėlyje

  Moteriška pižama, dekoruota antilopių atvaizdais.Marškinėliai ilgarankoviai. Kelnės ilgos, tiesaus kirpimo, su kišenėmis. Sudėtis: 100 % medvilnės. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekių pristatymo terminas yra 0-3 darbo dienos.

  18,90 €
 • 19,90 € Yra sandėlyje

  Nuotaikinga moteriška pižama.Marškinėliai ilgarankoviai (7/8). Kelnės ilgos (7/8), tiesaus kirpimo, su kišenėmis.Patogus ir elegantiškas namų drabužis. Sudėtis: 100 % medvilnės. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  19,90 €
 • 19,90 € Yra sandėlyje

  Nuotaikinga moteriška pižama, dekoruota avytėmis.Marškinėliai ilgarankoviai. Kelnės ilgos, užbaigtos manžetais, su kišenėmis, puoštos raištuku.Sudėtis:  marškinėliai – 50 % medvilnės, 50 % poliesterio, kelnės – 100 % medvilnės.   Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo...

  19,90 €
 • 19,90 € Yra sandėlyje

  Moteriška pižama, kurioje darniai dera modernus ir klasikinis stiliai.Marškinėliai ilgarankoviai (7/8), su kišenėle. Kelnės ilgos, tiesaus kirpimo, su kišenėmis. Sudėtis: 100 % medvilnės. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  19,90 €
Teirautis apie prekę
Žinutė išsiųsta sėkmingai!
Atsiprašome, žinutės išsiųsti nepavyko