Organinės medvilnės chalatas SMZ 9756DV

Prekės kodas: SMZ 9756DV

Yra sandėlyje
Organinės medvilnės chalatas SMZ 9756DV

Organinės medvilnės chalatas SMZ 9756DV

Prekės kodas: SMZ 9756DV

Yra sandėlyje

NAUJOVĖ! ORGANINĖS MEDVILNĖS GAMINYS.

Komfortiškas organinės medvilnės chalatas.
Užsegamas užtrauktuku, su kišenėmis ir gobtuvu.
Pasiūtas itin rūpestingai, iš aukščiausios kokybės organinės medvilnės.
Sudėtis: 100 % organinės medvilnės.

Pagaminta Lenkijoje.

Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI.

Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius)

38,60 €

Teirautis apie prekę

Papildoma informacija:

Puikus namų drabužis.
ECO dėžutėje.
OEKO-TEX Standard 100 sertifikatas.

Organinė medvilnė yra hipoalergiška, todėl puikiai tinka visiems alergikams ir yra saugi į sudirginimą linkusiai ar atopiškai odai. Organinės medvilnės pluoštai yra itin minkšti, malonūs liesti ir labai patvarūs.

Organinė medvilnė yra itin laidi orui, todėl patikimai saugo kūną tiek nuo perkaitimo, tiek nuo sušalimo.  Jos sudėtyje nėra cheminių medžiagų ir papildomų sintetinių pluoštų, todėl organinė medvilnė yra itin atspari skalbimui – sudrėkę, jos pluoštai yra tvirtesni 30 proc., dėl to drabužiai daug lėčiau nusidėvi.

Organinei medvilnei auginti taikomi tik natūralūs metodai, naudojamos išskirtinai natūralios augalų apsaugos priemonės, visuose organinės medvilnės gavybos etapuose pasitelkiami tik ekosistemoms draugiški metodai.

Peržiūrėtos prekės

 • 31,90 € Yra sandėlyje

  Komfortiškas pašiltintas chalatas su gobtuvu.Puikus pasirinkimas vėsiems vakarams.Užsegamas užtrauktuku, su kišenėmis.OEKO-TEX Standard 100 sertifikatas.Sudėtis: 100 % medvilnės. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  31,90 €
 • 31,90 € Yra sandėlyje

  Jaunatviškas chalatas su gobtuvu, užsegamas užtrauktuku.OEKO-TEX Standard 100 sertifikatas.               Sudėtis: 60 % medvilnės, 40 % poliesterio. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  31,90 €
 • 31,50 € Yra sandėlyje

  Minkštutis chalatas su gobtuvu, užsegamas užtrauktuku.Su kišenėmis, rankovės užbaigtos manžetais.OEKO-TEX Standard 100 sertifikatas.Pasiūtas itin rūpestingai, iš aukščiausios kokybės audinio.Sudėtis: 60 % medvilnės, 40 % poliesterio. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo...

  31,50 €
 • 38,60 € Yra sandėlyje

  NAUJOVĖ! ORGANINĖS MEDVILNĖS GAMINYS. Komfortiškas organinės medvilnės chalatas.Užsegamas užtrauktuku, su kišenėmis ir gobtuvu.Pasiūtas itin rūpestingai, iš aukščiausios kokybės organinės medvilnės.Sudėtis: 100 % organinės medvilnės. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo...

  38,60 €
Teirautis apie prekę
Žinutė išsiųsta sėkmingai!
Atsiprašome, žinutės išsiųsti nepavyko