Moteriškas chalatas SMZ 9732DG

Prekės kodas: SMZ 9732DG

Yra sandėlyje
Moteriškas chalatas SMZ 9732DG

Moteriškas chalatas SMZ 9732DG

Prekės kodas: SMZ 9732DG

Yra sandėlyje

Komfortiškas pašiltintas chalatas-namų drabužis.
Puikus pasirinkimas vėsiems vakarams.
Užsegamas užtrauktuku, su kišenėmis, su gobtuvu.
OEKO-TEX Standard 100 sertifikatas.         

Sudėtis: 60 % medvilnės, 40 % poliesterio

Pagaminta Lenkijoje.

Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI.

Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

31,90 €

Teirautis apie prekę

Papildoma informacija:

Universalaus praktiško kirpimo, idealus namų drabužis, puikiai tinka tiek laisvalaikiui namuose, tiek pasivaikščiojimams.

Pasiūtas itin rūpestingai, iš aukščiausios kokybės audinio.

Peržiūrėtos prekės

 • 31,90 € Yra sandėlyje

  Komfortiškas pašiltintas chalatas su gobtuvu.Puikus pasirinkimas vėsiems vakarams.Užsegamas užtrauktuku, su kišenėmis.OEKO-TEX Standard 100 sertifikatas.Sudėtis: 100 % medvilnės. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  31,90 €
 • 31,90 € Yra sandėlyje

  Jaunatviškas chalatas su gobtuvu, užsegamas užtrauktuku.OEKO-TEX Standard 100 sertifikatas.               Sudėtis: 60 % medvilnės, 40 % poliesterio. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  31,90 €
 • 31,50 € Yra sandėlyje

  Minkštutis chalatas su gobtuvu, užsegamas užtrauktuku.Su kišenėmis, rankovės užbaigtos manžetais.OEKO-TEX Standard 100 sertifikatas.Pasiūtas itin rūpestingai, iš aukščiausios kokybės audinio.Sudėtis: 60 % medvilnės, 40 % poliesterio. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo...

  31,50 €
 • 38,60 € Yra sandėlyje

  NAUJOVĖ! ORGANINĖS MEDVILNĖS GAMINYS. Komfortiškas organinės medvilnės chalatas.Užsegamas užtrauktuku, su kišenėmis ir gobtuvu.Pasiūtas itin rūpestingai, iš aukščiausios kokybės organinės medvilnės.Sudėtis: 100 % organinės medvilnės. Pagaminta Lenkijoje. Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo...

  38,60 €
Teirautis apie prekę
Žinutė išsiųsta sėkmingai!
Atsiprašome, žinutės išsiųsti nepavyko