Jeigu norėtumėte grąžinti arba pakeisti e. parduotuvėje „Medvilnaitės“ įsigytas prekes, prašome ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos mus apie tai informuoti e. paštu info@medvilnaites.lt arba telefonu +370 650 55505.  

Atkreiptinas dėmesys, kad pagal Mažmeninės prekybos taisyklėse pateiktą Nekeičiamų ir negrąžinamų daiktų sąrašą, nekeičiamomis ir negrąžinamomis prekėmis laikomos tokios įsigytos kokybiškos prekės kaip: apatiniai drabužiai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai bei visos kitos prekės, specialiai išskirtos kaip negrąžinamos Nekeičiamų ir negrąžinamų daiktų sąraše.

Grąžinant ar keičiant e. parduotuvėje „Medvilnaitės“ įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti prašymą grąžinti arba pakeisti prekes.

Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų nurodytą banko sąskaitą bus pervesti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.

Daugiau informacijos apie prekių gražinimo/keitimo tvarką skelbiama e. parduotuvės „Medvilnaitės“ pirkimo ir pardavimo taisyklėse.