Mažyliams

Žiūrėti filtrą
Iš viso rezultatų: 40
 • 3,10 € Yra sandėlyje

  Mielas smėlinukas plačiomis petnešėlėmis.Apačioje užsegamas spaustukais. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  3,10 €
 • 5,60 € Yra sandėlyje

  Mielas smėlinukas ilgomis rankovėmis.Užsegamas spaustukais ant kairiojo petuko.  Dekoruotas plunksnų motyvais.  Apačioje užsegamas spaustukais. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  5,60 €
 • 5,50 € Yra sandėlyje

  Mielas smėlinukas ilgomis rankovėmis.Užsegamas spaustukais ant kairiojo petuko.  Dekoruotas rožyčių motyvais. Apačioje užsegamas spaustukais. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  5,50 €
 • 10,90 € Yra sandėlyje

  Džemperis ilgomis rankovėmis, su gobtuvu.Gobtuvo vidus, rankovių atvartai ir kišenė dekoruoti rožyčių motyvais.Užsegamas švelniomis medinėmis sagutėmis.Priekis ir nugarytė - užapvalinti.    Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo...

  10,90 €
 • 6,40 € Yra sandėlyje

  Stilingos kelnytės.Juosmuo su plačia gumele.Dekoruotos dviem švelniomis medinėmis sagutėmis.    Apačioje kelnytės užbaigtos manžetais. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).   

  6,40 €
 • 9,50 € Yra sandėlyje

  Puošni suknelė ilgomis rankovėmis.   Dekoruota rožyčių motyvais.Užsegama švelniomis sagutėmis ant kairiojo petuko.Apačioje užbaigta raukiniu.  Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  9,50 €
 • 8,40 € Yra sandėlyje

  Puošnus smėlinukas-suknelė ilgomis rankovėmis.Dekoruotas rožyčių motyvais, su sijonuku.   Užsegamas spaustukais ant kairiojo petuko ir apačioje. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  8,40 €
 • 5,70 € Yra sandėlyje

  Mielas smėlinukas ilgomis rankovėmis.Užsegamas spaustukais ant kairiojo petuko.  Dekoruotas gėlyčių motyvais ir elegantišku kaspinėliu. Apačioje užsegamas spaustukais. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus...

  5,70 €
 • 5,70 € Yra sandėlyje

  Stilingas smėlinukas ilgomis rankovėmis.Dekoruotas dailiu kaspinėliu.      Užsegamas spaustukais ant kairiojo petuko ir apačioje. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  5,70 €
 • 4,40 € Yra sandėlyje

  Stilingos kelnytės su pėdutėmis.Juosmuo su gumele, dekoruotas dailiu kaspinėliu.      Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  4,40 €
 • 7,20 € Yra sandėlyje

  Tunika ilgomis rankovėmis. Užsegama švelniomis medinėmis sagutėmis (per visą priekį).Apačioje užbaigta raukiniu.  Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  7,20 €
 • 9,20 € Yra sandėlyje

  Žaismingi šliaužtinukai ilgomis rankovėmis.Dekoruoti žvaigždučių ir linijiniu raštu. Be pėdučių.Užsegami spaustukais per visą priekį. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  9,20 €
 • 5,70 € Yra sandėlyje

  Mielas smėlinukas ilgomis rankovėmis.Dekoruotas linijiniu raštu.   Užsegamas spaustukais ant kairiojo petuko ir apačioje. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  5,70 €
 • 5,90 € Yra sandėlyje

  Stilingas smėlinukas ilgomis rankovėmis.Polo tipo užsegimas su dviem švelniomis medinėmis sagutėmis.  Užsegamas spaustukais apačioje. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  5,90 €
 • 4,40 € Yra sandėlyje

  Stilingos kelnytės su pėdutėmis.Dekoruotos švelniomis medinėmis sagutėmis.Trikotažinis tamprus juosmuo (be gumelės).   Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  4,40 €
 • 10,90 € Yra sandėlyje

  Stilingas džemperis ilgomis rankovėmis.Rankovės užbaigtos manžetais.Užsegamas švelniomis medinėmis sagutėmis, su kišenėmis.Apačia užbaigta manžetu. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  10,90 €
 • 6,40 € Yra sandėlyje

  Stilingos kelnytės.Juosmuo su plačia gumele, dekoruotas raištuku ir dviem medinėmis sagutėmis.     Apačioje kelnytės užbaigtos manžetais. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).

  6,40 €
 • 9,70 € Yra sandėlyje

  Mieli šliaužtinukai ilgomis rankovėmis.Dekoruoti plunksnų motyvais ir puošniu raukinuku.     Užsegami spaustukais per visą priekį ir ant kojyčių. Sudėtis: 100 proc. medvilnės. Gamintojas Makoma (Lenkija). Perkantiems už 40 EUR ir daugiau Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI. Prekes išsiunčiame užsakymo pateikimo dieną (išskyrus savaitgalius).      

  9,70 €